iddaali.eniyiforum.net (ÜYE OLMASSAN ÇOK ŞEY KAÇIRIRSIN...!!!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iddaali.eniyiforum.net (ÜYE OLMASSAN ÇOK ŞEY KAÇIRIRSIN...!!!)

İDDAA DA YERİNDE ANALİZLER, BANKO MACLAR, TAKIM KADROLARI HAKKINDA BİLGİLER, FUTBOL DA İDDAA ADINA HERSEY BURADA...

AnasayfaözetAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ramazan Kahya Ankaraspor’da

YazarMesaj
ADMİN
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 190

Ramazan Kahya Ankaraspor’da Empty
MesajKonu: Ramazan Kahya Ankaraspor’da   Ramazan Kahya Ankaraspor’da Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 4:01 pm

Ankaraspor, lige verilen arayla birlikte transfer çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor.
Geçtiğimiz günlerde transfer konusunda, takımda küçük rötuşların yapılacağını dile getiren Teknik Direktör Aykut Kocaman, bunun bir iki hafta içerisinde belli olacağına değinmişti. Malatya Spor’un sol bek oyuncusu Ramazan Kahya ile süren görüşmeler, bugün sona erdi ve mavi – beyazlı formayı giyecek olan genç oyuncu ile Ankaraspor 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

16.09.1984 doğumlu olan Ramazan daha önce Altay, Sakaryaspor ve Malatyaspor formalarını giymişti.

Gelebileceği en iyi takıma geldiğini söyleyen Ramazan, transferinin her iki taraf açısından da hayırlı olmasını dileyerek sözlerine şöyle devam etti: ‘Ankaraspor Türkcell Süper Lig’de hedefleri olan bir takım. Bunu aldığı puanlar ve puan tablosundaki yeri çok açıkça gösteriyor. Ben elimden gelenin en iyisini yapıp bu camiada kalıcı olmak istiyorum. Bana verilen bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğim. İnşallah bana güvenen insanları mahcup etmemek için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Transferimin her iki taraf içinde hayırlı olmasını istiyorum ve inşallah iyi olacağını tahmin ediyorum.’
http://www.smf123.net/s1/iddaalym/

Ramazan Kahya Ankaraspor’da
1 sayfadaki 1 sayfası